Regulamin bloga

Rozmowy z Kotem

Drodzy Goście,
Miło mi Was powitać na moim blogu. Chcąc aktywnie uczestniczyć w jego życiu i komentować, zapoznajcie się proszę z panującymi tu zasadami:

  1. Treści tutaj publikowane są moją, jako autorki własnością, a tym samym podlegają ochronie prawnej. W związku z powyższym nie wyrażam zgody na kopiowanie, drukowanie i powielanie zamieszczonych tu treści bez mojej pisemnej zgody. Jeśli chcesz podzielić się z innymi tym, co właśnie czytasz lub oglądasz, posłuż się proszę źródłem w postaci linku.
  2. Komentarze na blogu są moderowane. Wszelkie wulgaryzmy, objawy agresji słownej kierowane zarówno do innych osób komentujących, a także w moim kierunku, będą usuwane. W skrajnych przypadkach będą one zgłaszane.
  3. Za treść Waszych komentarzy nie ponoszę odpowiedzialności.
  4. Użytkownik zamieszczający komentarz na blogu, ponosi pełną i nieograniczoną odpowiedzialność za wszystkie zamieszczane za pomocą swojego loginu treści i jednocześnie akceptuje przejęcie na siebie wszelkich roszczeń sądowych od Administracji lub Właścicieli i skutków roszczeń, w przypadku pojawienia się jakichkolwiek roszczeń osób fizycznych lub podmiotów prawnych, wynikłych z zamieszczenia przez Użytkownika treści na blogu.
  5. Wszelkie nieautoryzowane wpisy reklamowe lub pseudoreklamowe będą usuwane w części lub w całości, bez wcześniejszego uprzedzenia. Podobnie jak treści ocenione jako SPAM.
  6. Jeżeli chcecie podzielić się swoimi przemyśleniami, opinią lub zwrócić uwagę na inne tematy piszcie proszę na adres kubus@rozmowyzkotem.pl Wartościowe opinie są zawsze cenne.
  7. Jako autorka bloga zastrzegam sobie prawo do zmiany oraz modyfikacji Regulaminu, w każdej chwili, bez wcześniejszego uprzedzenia.
  8. Jako autorka bloga zastrzegam sobie prawa autorskie do powyższego Regulaminu.
  9. Regulamin obowiązuje od momentu jego upublicznienia .

Mam nadzieję, że przestrzeganie zasad Regulaminu pozwoli Wam na spędzenie tu miłych chwil w oderwaniu od prozy codziennego życia, jak i na nawiązanie długotrwałych oraz wartościowych znajomości, na co bardzo liczę.

Pozdrawiam,
Joanna Witkowska


Rozmowy z Kotem